خرید و فروش اینترنتی انواع اینورتر ایزی درایو و اینوت با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید. تهران برق علاوه بر فروش انواع لوازم برقی ، خدمات فروش اینورتر را هم ارائه می کند.
کاربرد اینورتر :
اینورتر که معنای لغوی آن، مبدل است، دستگاه ی است که ولتاژ DC را به AC تبدیل می کند. در واقع دلیل این نام گذاری انجام عمل عکس مبدل برق AC به DC متداول است.
همانطور که می دانید برق تولید شده ی توسط پنل های خورشیدی، ولتاژ مستقیم یا جریان ثابت DC (Direct Current) است و برای تبدیل آن به جریان الکتریکی قابل استفاده در تجهیزات خانگی باید آن را به جریان متناوب AC تبدیل کرد. به منظور این تبدیل از اینورتر استفاده می شود.
به بیانی دیگر می توان گفت که اینورتر یا درایو AC دستگاهی است كه می توان به واسطه ی آن سرعت یك موتور AC سه فاز را بدون کاهش قدرت و گشتاور موتور، كنترل كرد.
امروزه استفاده از انواع اینورتر براساس ورودی به ورودی های دو فاز و سه فاز تقسیم می شود و از لحاظ نوع کاربرد در صنایع مختلف برای راه اندازی انواع موتور، پمپ، پنل های خورشیدی، فن ها، آسانسور، جرثقیل، نوار های نقاله، دستگاه های جوش وغیره استفاده می شود.

فروشگاه اینورتر تهران برق
برای خرید اینورتر و دریافت قیمت اینورتر و جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :
02133988516

نمایش 1–9 از 82 نتیجه

Show sidebar