خرید و فروش اینترنتی چراغ سیگنال با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ سیگنال :

نام دیگر چراغ علامت دهنده یا خبر، چراغ سیگنال است. در تابلوهای برق صنعتی از این چراغ به دلایل متفاوتی در سیستم های اخباری، استفاده می شود. علاوه بر تابلو برق چراغ سیگنال روی ماشین آلات صنعتی نیز دیده می شود. این قطعه در عین سادگی از پرکاربردترین قطعات در سیستم های اخباری است. چراغ سیگنال از گروه سیگنال های نوری است و در مدل های مختلفی از نقطه نظر ابعاد، رنگ، ولتاژ، نوع و … تولید می شود.
در داخل محفظه ی چراغ سیگنال، چراغ معمولی در ولتاژ های کاری متنوع از 3 ولت تا 220 ولت وجود دارد. این چراغ به طور معمول در 7 رنگ: سفید، آبی، قرمز، صورتی، زرد، سبز و فسفری قابل سفارش است. البته در صورت استاندارد بودن سه رنگ قرمز و سبز و نارنجی کاربرد دارند. لامپ قرمز برای زمانی است که کلید در حالت بسته است، لامپ سفید برای زمانی است که تغذیه مدار فرمان از جریان DC گذشته و رنگ سبز برای زمانی است که کلید در حالت باز است. البته از رنگ زرد نیز در حالت خطا استفاده می شود.
چراغ سیگنال کاربردهای متنوعی دارد، به طور مثال می تواند روشن یا خاموش بودن یک کلید خاص یا عیوب دیگر در ساختمان دستگاه را نشان دهد. همچنین برای نمایش دادن فالت، تریپ و … اعلام خطر می کند.
چراغ سیگنال به صورت تک و یا به صورت ترکیبی با قطعات دیگر مثل انواع شستی ها، کلیدهای سلکتوری و … استفاده می شود.
نکته ی مهمی که در نصب چراغ سیگنال باید به خاطر داشته باشید این است که ابتدا ولتاژ و رنگ مناسب را انتخاب کرده و همچنین باید از لیبل و مارک های مناسب استفاده کرد. این ها وظیفه دقیق چراغ سیگنال را مشخص می کند همچنین ایمنی و سادگی استفاده را بالا می برد.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

چراغ سیگنال سبز چانت

چراغ سیگنال سبز چانت تولید شرکت چانت برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده