خرید و فروش اینترنتی کلید دو طرفه ژانراتور برق با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد کلید دو طرفه ژنراتور برق شهر:

کلید دو طرفه ژانراتور برق شهر منجر به تغییر مبدا تامین جریان برق می شود. از طریق این کلید می توان از دو منبع برق نیروگاه و دیزل ژنراتور تامین جریان برق، استفاده کرد. البته باید در نظر داشت که در هر بار استفاده از یک منبع، دیگری قطع است.
قطع و وصل کردن در کلید دو طرفه ژانراتور برق شهر به وسیله یک فضا و یک مکانیزم قطع و وصل صورت می گیرد. این کلید ها کوچک بوده و نصب آنها ایمن و ساده است. از نقطه نظر سادگی در نصب می توان به عدم نیاز به سیم کشی و استفاده از شمش مس بین ترمینال های ورودی، اشاره کرد.
از کلید دو طرفه ژانراتور برق شهر در بیمارستان ها، ارتباطات، فرودگاه ها، شرکت های تولیدی، صنایع آب، راه آهن و شرکت های تولیدی در منابع تغذیه، سیستم های بای پس، سیستم های راهنمایی و مولدهای برق، استفاده می شود.
این کلید از جریان نامی 160 آمپر تا 630 آمپر در دسترس است. از ویژگی های منحصر به فرد آن قطع و وصل سریع، راندمان بالا، سیستم کامل کلید دو طرفه در یک کلید، عدم نیاز به سیسم کشی بین ترمینال های ورودی، ظرفیت قطع بار کامل و ابعاد و ساختار کامپکت و جمع و جور آن است.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش دادن همه 7 نتیجه

Show sidebar