خرید اینترنتی بوبین هیوندایی کنتاکتور با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

بوبین از لوازم جانبی کنتاکتور می باشد. بوبین یک قطعه القاگر الکترونیکی با یکسیم پیچ هسته ای می باشد. در هنگام تغییر عبور جریان بوبین مخالفت نموده و به صورت ولتاژ القایی این مخالفت را نشان می دهد.

کاربرد بوبین :

بوبین سیم پیچی است که وقتی جریان از آن عبور می کند به یک فضای الکترومغناطیسی ایجاد می کند. بوبین به هر وسیله ای اشاره دارد که انرژی الکتریکی را با استفاده از یک الکترون تبدیل به انرژی مکانیکی می کند. دستگاه یک میدان مغناطیسی از جریان الکتریکی ایجاد می کند و از میدان مغناطیسی برای ایجاد حرکت خطی استفاده می کند. کاربردهای متداول بوبین ها برای تامین انرژی است.
بوبین از تجهیزات مورد استفاده در تابلو برق است. همانطور که سازو کار آن را توضیح دادیم، زمانی که جریان برق از آن می گذرد، به آهنربا تبدیل می شود که دارای دو قطب است. یک سر آن قطب N و یک سر آن قطب S می شود. با تغییر جریان، میدان مغناطیسی نیز تغییر می کند و میدان الکتریکی ایجاد می شود.
در واقع به سیم بسیار بلندی که به طور منظم به شکل مارپیچ پیچیده شده بوبین گفته می شود و عبور جریان باعث می شود که بوبین شکل یک آهن ربای تیغه ای به خود بگیرد. از طرفی اگر یک سیم پیچ داخل یک میدان مغناطیسی حرکت کند، جریان الکتریکی پدید می آید. این ویژگی در ساخت وسایل مولد جریان های ثابت و متناوب، به کار گرفته می شود.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش دادن همه 8 نتیجه

Show sidebar