خرید و فروش اینترنتی لامپ استوانه ای افراتاب و شعاع توس با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد لامپ استوانه ای

لامپ استوانه ای با شکل ظاهری ویژه خود بهره نوری بالایی را به همراه دارد. لامپ استوانه ای، لامپی با روشنایی مناسب و دارای تابش نور یکنواخت و طول عمر بالا می باشد. لامپ استوانه ای دارای کاربری عمومی و مناسب برای تمام اماکن می باشد.

با تکنولوژی لامپ های ال ای دی، مزایای زیادی به ارمغان آمد. مهم ترین مزیت این لامپ ها طول عمر بالای آن هاست. لامپ های ال ای دی 4 برابر لامپ های کم مصرف و 30 برابر لامپ های رشته ای قدیمی طول عمر دارند.
لامپ های ال ای دی در اشکال و طرح های مختلف در بازار وجود دارند که در این میان لامپ استوانه ای با شکل ظاهری خود روشنایی مناسبی برای محیط فراهم می کنند. از این رو کاربرد های زیادی دارند. لامپ استوانه ای تابش نور یکنواختی دارد که برای نورپردازی در انواع فضاها به کار می رود.
لامپ های ال ای دی استوانه ای با مصرف پایین انرژی جایگزین بسیار مناسبی در مقابل لامپ های رشته ای، کم مصرف و گازی هستند. این نوع لامپ ها نسبت به لامپ های حبابی گرد، زاویه تابش بیشتری دارند و برای روشنایی منازل مسکونی، مکان های تجاری، انواع هتل ها، بیمارستان ها، موزه ها، رستوران ها و … کاربرد دارند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش دادن همه 7 نتیجه

Show sidebar