خرید و فروش اینترنتی چراغ زیر کابینتی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

چراغ زیر کابینتی با شکل ظاهری نواری شکل دارای ولتاژ بسیار پایینی بوده و در ابعاد متفاوتی به تولید می رسد. کاربرد چراغ زیر کابینتی در آشپزخانه، ویترین ها به صورت نور مخفی جلوه نورپردازی دلنشینی را به سطوح و اجسام محیط می بخشد.

نور یک عنصر شگفت انگیز است که می تواند در بخش های مختلف یک ساختمان، تغییرات قابل توجهی اعمال کند. نور نقش اساسی در طراحی دکوراسیون دارد.
یکی از فضاهایی که نور در دکوراسیون و همچنین تامین روشناییی آن اهمیت خاصی دارد، آشپزخانه است. این روزها آشپزخانه ها مملو از کابینت هستند که یک چراغ سقفی برای نور دهی در شب کافی نیست. اینجاست که چراغ زیرکابینتی به کمک شما می آید تا علاوه بر جلوه دهی به آشپزخانه دید شما را در شب بهتر کند.
این نوع چراغ ها ولتاژ پایین هستند و زیر کابینت نصب می شوند. همچنین می توان از آن ها در ویترین ها به صورت نور مخفی استفاده کرد.
چراغ زیرکابینتی در اشکال مختلف تولید شده و همانطور که اشاره شد دارای ولتاژ پایین بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند. از این چراغ ها برای حذف نمودن نقاط تاریک در آشپزخانه یا جلوه بخشیدن به عناصر داخل ویترین، استفاده می شود.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش 1–9 از 12 نتیجه

Show sidebar