خرید و فروش اینترنتی چراغ سقفی روکار با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ سقفی روکار:

با توجه به معماری های خاصی که این روزها مشاهده می شود برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان، نورپردازی اهمیت بسزایی دارد. انتخاب یک چراغ مناسب برای یک مکان علاوه بر تامین نور محیطی، در زیبا سازی و جلوه بخشیدن به فضا نیز، تاثیر گذار است.
چراغ های سقفی روکار از منابع مهم نوری به شمار می روند که در اشکال و ابعاد مختلف قابل خریداری هستند. این چراغ عا ممکن است ساده، دایره ای شکل، مربع شکل، آویزدار یا بدون آویز باشد. به طور مثال در مکان هایی که سقف های بلند دارند باید از چراغ سقفی روکار آویزدار استفاده کرد تا نور به صورت مناسب توزیع شود، همچینین در مکان هایی با سقف های کوتاه یا مکان های اداری که سادگی در آن ها اهمیت دارد، چراغ سقفی روکار بدون آویز استفاده می شود.
این چراغ ها نور بسیار مناسبی برای فضا تولید می کنند، از این رو بهره نوری بالایی دارند. از طرفی طول عمر بالایی نیز دارند. پنل های سقفی نیز نمونه ای از چراغ سقفی روکار هستند که در انواع ساختمان های اداری، مطب ها، داروخانه ها و راهروی منازل برای ایجاد فضایی ساده و زیبا استفاده می شوند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش 1–9 از 27 نتیجه

Show sidebar