خرید و فروش اینترنتی چراغ استخری و آب نما شعاع با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ استخری و آب نما :

همانطور که مشخص است نورپردازی محیط یکی از روش های جلوه دهی و زیبایی در فضاست. نورپردازی استخر، آب نماها، فواره ها و دیگر محیط های این چنینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با استفاده از تکنولوژی های جدید در مکان های مرطوب نیز می توان چراغ های خاصی را جهت تامین انرژی و زیبا سازی به کار برد.
چراغ های استخری و رو نما به صورت روکار و توکار نصب می شوند. همانطور که از ماهیت این چراغ ها مشخص است باید قابلیت مقاومت در برار رطوبت، گردو غبار و خوردگی را داشته باشند. همچنین باید از جنسی ساخته شوند که مواد شوینده روی آن ها تاثیر شیمیایی نداشته باشد.
چراغ های استخری و آبنما که به صورت روکار نصب می شوند، با بدنه ی از جنس استیل مرغوب، به شکل فلت و پایه دار هستند. چراغ های استخری و آبنمای توکار متشکل از ABS یا استیل هستند و نیز با نوردهی قوی و مصرف انرژی کم و همچنین طول عمر بالا تولید می شوند.
در طراحی و نورپردازی آب نما ها و استخر ها اگر به صورت مناسب و خلاقانه چراغ ها را انتخاب کنیم و از رنگ های مناسب نیز بهره گیریم، جلوه و زیبایی قایل توجهی به فضا خواهیم بخشید. ترکیب آب و نور زیبایی خیره کننده ای به محیط می دهد. البته تامین انرژی در شب و در مواقع کم نور را نباید نادیده گرفت ولی در وهله دوم نقش زیبا سازی آن هاست که مورد توجه قرار می گیرد.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

Showing 1–9 of 33 results

Show sidebar
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج