خرید و فروش اینترنتی چراغ استخری و آب نما شعاع با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ استخری و آب نما :

همانطور که مشخص است نورپردازی محیط یکی از روش های جلوه دهی و زیبایی در فضاست. نورپردازی استخر، آب نماها، فواره ها و دیگر محیط های این چنینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با استفاده از تکنولوژی های جدید در مکان های مرطوب نیز می توان چراغ های خاصی را جهت تامین انرژی و زیبا سازی به کار برد.
چراغ های استخری و رو نما به صورت روکار و توکار نصب می شوند. همانطور که از ماهیت این چراغ ها مشخص است باید قابلیت مقاومت در برار رطوبت، گردو غبار و خوردگی را داشته باشند. همچنین باید از جنسی ساخته شوند که مواد شوینده روی آن ها تاثیر شیمیایی نداشته باشد.
چراغ های استخری و آبنما که به صورت روکار نصب می شوند، با بدنه ی از جنس استیل مرغوب، به شکل فلت و پایه دار هستند. چراغ های استخری و آبنمای توکار متشکل از ABS یا استیل هستند و نیز با نوردهی قوی و مصرف انرژی کم و همچنین طول عمر بالا تولید می شوند.
در طراحی و نورپردازی آب نما ها و استخر ها اگر به صورت مناسب و خلاقانه چراغ ها را انتخاب کنیم و از رنگ های مناسب نیز بهره گیریم، جلوه و زیبایی قایل توجهی به فضا خواهیم بخشید. ترکیب آب و نور زیبایی خیره کننده ای به محیط می دهد. البته تامین انرژی در شب و در مواقع کم نور را نباید نادیده گرفت ولی در وهله دوم نقش زیبا سازی آن هاست که مورد توجه قرار می گیرد.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516
خرید و فروش اینترنتی لیمیت سوئیچ و میکرو سوئیچ چانت با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد لیمیت سوئیچ :

لیمت سوئیچ ها و میکرو سوئیچ ها اولین بار برای محدود کردن حرکت شی به کار رفته اند به همین خاطر به آنها سوئیچ محدود کننده می گویند. این سوئیچ ها به طور خودکار مانیتور می کنند یا نشان می دهند که محدودیت های حرکتی یک دستگاه خاص فراتر رفته است یا خیر.
یک لیمیت سوئیچ استاندارد صنعتی، وسیله ای الکترومکانیکی است که شامل یک فعال کننده یا actuator است که به یک سری کنتاکت متصل شده است. هنگامی که یک شی با این محرک یا عملگر مواجه شود، لیمیت سوئیچ کنتاکت ها را تحریک می کند تا جریان الکتریکی شکل گیرد و یا قطع شود. لیمیت سوئیچ ها به دلیل سهولت در نصب، طراحی نسبتا ساده و قابلیت اطمینان معمولا در طیف گسترده ای و تحت شرایط مختلفی به کار می روند.
ماشین آلات صنعتی که تحت عملیات اتوماتیک قرار می گیرند، معمولا به سوئیچ های کنترلی نیاز دارند که مطابق با حرکات درگیر در عملکرد دستگاه، فعال شوند. برای استفاده مجدد، دقت سوئیچ های برقی باید قابل اعتماد بوده و سرعت پاسخ آن ها سریع باشد. با توجه به مشخصات مکانیکی و پارامترهای عملکرد دستگاه های مختلف، عواملی از قبیل اندازه، نیروی عملیاتی، روش نصب و سرعت واکنش مغزی از مشخصات مهم در نصب و نگهداری لیمیت سوئیچ هاست. علاوه بر این باید امتیاز الکتریکی یک سوئیچ با بارهای سیستم مکانیکی که کنترل می کند، مطابقت داشته باشد تا از خرابی ابزار جلوگیری شود.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

{
“@context”: “https://schema.org/”,
“@type”: “Product”,
“name”: “چراغ استخری و آب نما”,
“image”: [
“https://tehranbargh.com/wp-content/uploads/2019/06/12-39.jpg”
],
“description”: “خرید و فروش اینترنتی چراغ استخری و آب نما شعاع با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.”,
“sku”: “C8”,
“mpn”: “1121”,
“brand”: {
“@type”: “Thing”,
“name”: “شعاع”
},
“review”: {
“@type”: “Review”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“ratingValue”: “4”,
“bestRating”: “5”
},
“author”: {
“@type”: “Person”,
“name”: “Admin”
}
},
“aggregateRating”: {
“@type”: “AggregateRating”,
“ratingValue”: “4.9”,
“reviewCount”: “120”
},
“offers”: {
“@type”: “Offer”,
“url”: “https://example.com/anvil”,
“priceCurrency”: “Toman”,
“price”: “220000”,
“priceValidUntil”: “2021-11-05”,
“itemCondition”: “https://schema.org/UsedCondition”,
“availability”: “https://schema.org/InStock”,
“seller”: {
“@type”: “Organization”,
“name”: “تهران برق”
}
}
}

نمایش 1–9 از 33 نتیجه

Show sidebar