خرید و فروش اینترنتی انواع چراغ های بالا آینه شعاع با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ بالا آینه :

چراغ های بالا آینه با توجه به خاصیت ضد رطوبت و ضد آب جهت ایجاد نور کانونی و متمرکز بر روی محل مورد نظر تعبیه می گردند. چراغ های بالا آینه کاربرد بسیاری جهت دیزاین و زیبایی سرویس های بهداشتی و حمام دارند. لامپ مورد استقاده در چراغ های بالا آینه معمولا” لامپ های LED کم مصرف می باشد.

چراغ های بالا آینه یکی از عناصر نورپردازی است که در سرویس های بهداشتی استفاده می شود. نور پردازی سرویس های بهداشتی به اندازه نورپردازی در دیگر محیط های ساختمان اهمیت دارد. نور درسرویس بهداشتی باعث می شود همه ی عناصر تمیز تر به نظر برسند. از این چراغ ها علاوه بر سرویس بهداشتی می توان در بالای آینه ها در گالری ها، نمایشگاه ها، بالای انواع تابلو ها و نقاشی ها نیز استفاده کرد.
همانطور که اشاره شد یکی از نکته های مهم در نورپردازی سرویس های بهداشتی، روشنایی آینه است. این نورپردازی کمک می کند تا بتوان بهتر خود را در آینه مشاهده کرد و همچنین جلوه ی زیبایی نیز به محیط می بخشد و محیط را لوکس می کند. علاوه بر این ها با استفاده از چراغ های بالا آینه ای می توان زاویه ی نور را تنظیم کرد.
نور پردازی در محیط هایی که آینه دارند، علاوه بر تامین نور، بر روی زیبایی و نمای محیط و عناصر نیز تاثیر گذار است. آینه و نور در فضا منجر به این می شود که نور به صورت یکنواخت در محیط پخش شده و فضا بزرگتر به نظر برسد.
انواع چراغ های بالا آینه مقاوم در برابر رطوبت هستند و نوری متمرکز ارائه می دهند. همچنین این نکته نیز قابل توجه است که در این چراغ ها از لامپ های LED استفاده شده است. با جایگزین شدن لامپ های LED به جای لامپ های رشته ای و هالوژن ها، مصرف انرژی به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش 1–9 از 14 نتیجه

Show sidebar