خرید و فروش اینترنتی چراغ خیابانی و کارگاهی شعاع با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ خیابانی و کارگاهی :

از چراغ خیابانی و کارگاهی در اطراف خیابان ها، اتوبان ها، جاده ها، کارخانه ها، کارگاه ها سوله ها، انبار ها و … استفاده می شود. تصور کنید در شب در خیابان یا پارک تاریکی قرار بگیرید، به طور حتم بسیار ترسناک و نا ایمن خواهد بود. این چراغ ها علاوه بر اینکه می توانند از عناصر تامین کننده ی اصلی روشنایی محیط باشند، برای عابران و وسایل نقلیه ی ایمنی را به همراه می آورند.
همانطور که از نام چراغ های خیابانی و کارگاهی و ماهیت کاربردی آن ها بر می آید، از این چراغ ها برای تامین نور در فضاهای بزرگ استفاده می شود.
این چراغ ها از نقطه نظر شکل ظاهری در ابعاد پایه کوتاه و پایه بلند و از نقطه نظر جنس و میزان شدت نور تولیدی متفاوت هستند.
نورپردازی در مکان های صنعتی، کارگاه ها، خیابان ها، معابر و سوله ها با توجه به هزینه های بالای تجهیزات و همچنین نگهداری، از بخش های مهم در حوزه ی نورپردازی و روشنایی محسوب می شود. چراغ های خیابانی و کارگاهی باید از ایمنی و کیفیت بالایی برخوردار باشند.

چراغ خیابانی و کارگاهی جهت استفاده در فضاهای بزرگ قرار می گیرند. چراغ های خیابانی در خیابان، اتوبان و جاده ها ها کاربرد دارند. چراغ های کارگاهی برای تامین نور سوله ها، کارگاه ها و کارخانه ها استفاده می شوند. چراغ های خیابانی و کارگاهی از لحاظ ابعاد پایه کوتاه و پایه بنلد و از نظر جنس، میزان شدت نور متفاوت هستند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش دادن همه 5 نتیجه

Show sidebar