خرید و فروش اینترنتی انواع چراغ دفنی شعاع و فرهاد الکتریک با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد چراغ دفنی :

چراغ های دفنی دارای بدنه مستحکم و ضد ضربه با زاویه تابش نور از پایین به بالا، با پرتوهای نور خطی می باشند. چراغ های دفنی جهت نورپردازی معابر، فضای سبز، نمای ساختمان، ستون ها، آثار باستانی و … کاربرد دارند. چراغ های دفنی دارای سیستم کنترل از راه دور نیز هستند.

محیط خارجی ساختمان را با چراغ دفی نورپردازی می کنند. چراغ های دفنی در کف محیط ها و معابر، می توانند علاوه بر روشنایی بخشی، به عنوان یک مکمل زیبایی نیز به کار روند. این نوع چراغ ها بسته به کاربردی که دارند در اشکال مختلف تولید می شوند.
همانطور که از اسم چراغ دفنی مشخص است می توان آن را در داخل زمین قرار داد و به واسطه ی آن نور محیط را تامین کرد.
علاوه بر اینکه نورپردازی محیط ها از جمله اساسی ترین کارها در زیبا سازی محسوب می شود، از چراغ دفنی می توان برای نمایان کردن مسیرهای ورودی استفاده کرد. همچنین اگر از این چراغ ها پای ستون یا پله ها استفاده شود، شکوه خاصی به آن ها می بخشد. به طور مثال ستون ها را بلند تر نشان می دهد. همچنین در آرایش شهری، نقش های برجسته، مجسمه های پارک ها و مکان های تفریحی، آثار باستانی، سطح های نمایشی و … از چراغ دفنی استفاده می شود.
چراغ های دفنی دارای مقاوت بالا در برابر آب و گردو غبار، مقاومت در برابر خوردگی و خش، تنوع زیاد و انواع طراحی های زیبا هستند. این نوع چراغ ها بدنه ای محکم و ضد ضربه دارند. همچنین با زاویه ی تابش نور از پایین به بالا، سایه های خطی زیبایی ایجاد می کنند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش 1–9 از 32 نتیجه

Show sidebar