خرید و فروش اینترنتی انواع چراغ واترپروف با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

انواع چراغ واتر پروف و کاربرد آن

چراغ های واترپروف در انواع دیواری و سقفی عرضه می شوند. چراغ های واترپروف با ویژگی ضد آب و خاصیت نفوذناپذیری گرد و غبار گزینه مناسبی جهت استفاده در تاسیسات و محیط هایی همچون جکوزی، استخر برای تزئین و نورپردازی می باشند.

موارد استفاده چراغ واترپروف

از آنجا که در محیط های مرطوب مثل استخر ها، جکوزی ها ، سونا خشک، سونا بخار، استخر های تزئینی وحتی محیط حمام یا آب نماها به خاطر وجود خاصیت رسانایی بالای آب و مرطوب بودن این گونه فضاها احتمال ایجاد شوک الکتریکی و آسیب های جانبی زیادی وجود دارد، از این رو برای روشنایی و تاسیسات الکتریکی داخلی آن ها از برق 220AC شهری استفاده نمی شود. برای این گونه فضا ها از چراغ های هالوژنی و یا LED با ولتاژ 12V و یا 24V استفاده می شود.
چراغ های واترپروف کاملا ضد آب هستند و از طرفی نسبت به گرد و غبار و آب نفوذپذیری ندارند. با استفاده از چراغ های واترپروف می توان برای استخرها روشنایی و نورپردازی زیبایی به ارمغان آورد و نگران شوک های الکتریکی و آسیب هایی که به علت ماهیت مرطوب آن و خاصیت رسانایی بالای آب ممکن است بوجود آید، نبود. این روزها از چراغ های واترپروف به عنوان یکی از تزئینات مکمل زیبایی در فضاهای این چنینی استفاده می شود که بسیار قابل توجه است.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش دادن همه 6 نتیجه

Show sidebar