خرید اینترنتی کلید اتوماتیک کامپکت قابل تنظیم الکترونیکی چانت و هیوندای با کمترین قیمت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد کلید اتوماتیک کامپکت قابل تنظیم الکترونیکی

یکی از خصوصیت های کلید اتوماتیک کامپکت قابل تنظیم الکترونیکی، کوچک بودن ابعاد آن است. این کلید امکان سرویس و تعمیر ندارد که از جمله معایب آن به شمار می رود. هر چه جریان نامی این کلید ها بیشتر باشد، ابعاد آن ها نیز بزرگ تر می شود.
ولتاژ نامی مقدار ولتاژی است که بر مبنای آن مقاومت عایق کلید و سایر اجزاء تعیین می شود. کاربرد این کلید کنترل و قطع جریان های اضافه بار و اتصال کوتاه است. کلید اتوماتیک کامپکت قابل تنظیم الکترونیکی تا 70 درصد جریان نامی قابل تنظیم هستند. این کلید ها مجهز به رله ی حرارتی مغناطیسی و رله های الکترونیکی هستند.
کلید اتوماتیک علاوه بر قطع و وصل جریان نامی قادر به قطع و وصل جریان اتصال کوتاه است. از این وظیفه ی حفاظت از سایر تجهیزات شبکه را دارد.
کلید اتوماتیک کامپکت قابل تنظیم الکترونیکی، واحد حفاظتی است که دارای انعطاف در تنظیمات است. این تنظیمات شامل تنظیمات مربوط به اضافه بار و اتصال کوتاه است.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

Showing 1–9 of 11 results

Show sidebar
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج
خروج