خرید تجهیزات برق صنعتی از فروشگاه اینترنتی تهران برق

تجهیزات برق صنعتی شامل:

کلید مینیاتوری:


کلید مینیاتوری یک نوع قطع کن می باشد که در اکثر مکان ها استنفاده می شود،کلید مینیاتوری یا فیوز مینیاتوری miniature circuit breaker که اختصارا MCB نامگذاری شده است.
کلید مینیاتوری از نظر کاربرد به تیپ های ،B روشنایی ،C موتوری، D ترانسفورماتوری،K قدرت، Z بسیار حساس تقسیم بندی می گردد.

کلید محافظ جان:
کلید محافظ جان Residual Current Circuit Breaker یا اختصارا RCCB در هنگام وقوع جریان نشتی در سیستم های الکتریکی خانگی یا صنعتی باعث قطع جریان برق می شود و از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می کند.

کنتاکتور:
کنتاکتور از بخش های هسته ثابت ٬ هسته متحرک ٬ سیم پیچی (بوبین) ٬ کنتاکت ثابت ٬ کنتاکت متحرک و بدنه تشکیل شده است،کنتاکتور کلید الکترو مغناطیسی میباشد که مهمترین جزء مدارهای فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد.
بیمتال(رله حرارتی):
برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در مقابل اضافه بار از رله های حرارتی (بی متال) هیوندایی استفاده می شود. اساس کار این بیمتال هیوندایی با محدوده تنظیمات مختلف بر پایه اختلاف ضریب انبساط طولی دو فلز به کار رفته است.
کلید اتوماتیک هواییی:
عمده کاربرد این کلید هوایی عمدتأ در ورودی تابلوها می باشد که هم جریان بالایی دارد و هم برقراری Selectivity کامل بین کلیدهای ورودی و کلیدهای خروجی که معمولأ از نوع کمپکت می باشند ضروری است.زمان ایستادگی در برابر جربان اتصال کوتاه برای این کلید اتوماتیک هوایی 3 تانیه می باشد.
کلید اتوماتیک کامپکت:
مکانیزم عملکرد کلید اتوماتیک کامپکت توسط یک کلید فشار ضعیف که عموما به رله های حرارتی(بی متال) و مغناطیسی(مگنت) مجهز است انجام می گیرد. طراحی کلید اتوماتیک کامپکت در 3 مدل غیر قابل تنظیم، قابل تنظیم حرارتی و قابل تنظیم الکترونیکی صورت می گید که کامل ترین این کلید اتوماتیک کامپکت مدل کلید کامپکت حرارتی است.
کلید حرارتی، فیوزها، کلید های برق صنعتی و جانبی دیگر شامل رشته برق صنعتی می شود.

برق صنعتی روز به روز در حال تحول است و شرکتهای معتبر بزرگ به طور مرتب محصولات جدیدی تولید می کنند فروشگاه اینترنتی برق صنعتی تهران برق تمایل به معرفی محصولات برق صنعتی را برای مهندسین برق و مشتریان عزیز را دارد.
برق صنعتی خلاصه شده در شاخه های مختلف که شامل انواع کلید مینیاتوری،کلید محافظ جان،انواع کنتاکتور،انواع کلید کامپکت،انواع کلید شاسی،کلید گردان تابلویی،انواع تایمر صنعتی،انواع وایرشو،سرسیم،کابلشو،وارنیش حرارتی،داکت تابلوی،داکت کف خواب،انواع ریل تابلویی،انواع چسب برق،نوار آببندی اسکاچ،انواع خازن،انواع پرژکتور صنعتی،چراغ های ضد انفجار،انواع پریز صنعتی،انواع کلید صنعتی،انواع مقره،انواع شار،انواع تابلو برق صنعتی و غیره می باشد.
محصولات برق صنعتی در برند های مختلف وارداتی و تولید داخلی خلاصه می شود.
محصولات برق صنعتی در برند های چون زیمنس،siemens،اشنایدرالکتریک،schneider،امرون،omron،اف اند جی،f&g،پیچازالکتریک،pichaz،مازی نور،mazinoor،ال جی،LG،ال اس،LS،هیوندای،Hyundai،فراکوه،Farako،واروم،Warom،کورتم،Cortem،سیاگ،Ceag،دلتا،Delta،EX و غیره خلاصه میشود.

5/5 - (1 امتیاز)