نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

شستی استارت فلزی سبز چانت

750,000 
شستی استارت فلزی چانت، محصول کشور چین می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی

شستی ها

خرید و فروش اینترنتی شستی استپ ، شستی استارت، شستی استپ و شستی استپ دوبل ،با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

انواع شستی :

شستی ها نوعی کلید ساده قطع و وصل در مدارهای فرمان می باشند. شستی ها به انواع شستی استارت، شستی استپ و شستی های استپ دوبل تقسیم بندی می شوند. مکانیزم عملکرد شستی ها با فشردن آنها متوقف و با فشردن مجدد به حالت اولیه برمی گردد.

کاربرد شستی :

شستی کلیدی دستی در برق صنعتی است که برای کنترل دستی سیستم های الکتریکی و یا تغییراتی در وضعیت سیستم مثل راه اندازی و متوقف کردنو … به وجود آن نیاز است. کلید دستی قطعه ای است که برای تغییر وظعیت آن به طور مستقیم از نیروی دست انسان استفاده می شود.
شستی یا کلید فشاری می تواند خروجی سیگنال، الکتریکی و مکانیکی داشته باشد. این قطعه در مدار فرمان برای موارد متنوعی از جملع راه اندازی، ایجاد تغییر، رفع خطا، توقف و … کاربرد دارد.
به شستی ها اصلاحا نوع برگشت پذیر اطلاق می شود. برگشت پذیر یعنی که شستی ها بعد از برداشتن نیروی دست به کمک فنر های داخلی به وضعیت اولیه بازمی گردند. البته انواع اضطراری آن ها وجود دارد که بعد از اعمال فشار، شستی قفل می شود و نیاز به آزاد کردن آن توسط دست و یا سوئیچ است.
شستی از نقطه نظر رنگ، ایمنی، چراغ، تعداد و نوع پلاتین به مدل های مختلفی دسته بندی می شوند. البته به صورت کلی در دسته ی ورودی های دیجیتال مدار فرمان، قرار می گیرند.
دیجیتال بودن یک شستی به معنای این است که وضعیت مکانیکی یا پلاتین آن ها تنها دو وضعیت دارد. دو وضعیت فعال و غیر فعال، در واقع میزان کمیت های عبوری از جمله ولتاژ یا جریان را نمی تواند تغییر دهد.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

Rate this product