خرید اینترنتی رله شنت هیوندای با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد رله شنت :

رله شنت از لوازم جانبی ارسال فرمان کلید اتوماتیک می باشد. رله شنت دارای یک آهنربای الکتریک است هنگام عبور جریان حالت آهنربایی پیدا می کند. رله شنت در دو نوع رله شنت قطع کننده و رله شنت وصل کننده تولید می شود.

رله شنت یک رله ی حفاظتی است که بوبین در آن وجود دارد و با برق دار شدن بوبین، عمل رله شروع می شود. رله شنت نقش فرمان دهنده دارد. کاربرد آن متفاوت است اما بیشترین کاربرد آن محافظت در کلید اتوماتیک است. در واقع رله شنت در نهایت باید کلید را قطع کند.
در کلید های اتوماتیک بخشی برای نصب رله شنت وجود دارد. رله شنت یکی از لوازم جانبی اختیاری در یک مدار شکن است که به طور مکانیکی باعث قطع برق می شود.
از جمله موارد استفاده از این رله این است که می توان بی متال ها را با آن سری کرد. در این صورت به هر دلیلی که بی متال قطع شود، رله شنت کلید اتوماتیک را قطع می کند. در نتیجه جریان برق مدار قطع می شود.
البته شنت دو نوع قطع کننده و وصل کننده کلید دارد. با نصب هر یک از این دو نوع در جای خود در کلید، کنتاگت باز استوپ با بوبین شنت سری شده و پس از استارت کردن، زمانی که برق به بوبین می رسد، رله شنت، کلید را قطع یا وصل می کند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

Show sidebar