نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

لامپ ادیسونی Bt75 32supports

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی Bt75 32supports محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ CLASSIC رشته

لامپ ادیسونی g125 28supports

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی g125 28supports محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ CLASSIC رشته

لامپ ادیسونی g125 29supports

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی g125 29supports محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ CLASSIC رشته

لامپ ادیسونی g125 47L

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی g125 47L محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ LED و

لامپ ادیسونی st64 cone end 47l

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی st64 cone end 47l محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ

لامپ ادیسونی t28*300mm 32supports

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی t28*300mm 32supports محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ CLASSIC رشته

لامپ ادیسونی T45 32 supports

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ادیسونی T45 32 supports محصولی که به تازگی وارد صنعت برق و صنعت برق روشنایی شده این لامپ CLASSIC

لامپ ادیسونی نوعی لامپ رشته ای می باشد که رشته های درون آن به شکل زیبایی طراحی شده است. از این لامپ ها بیشتر در فضاهای هنری و همچنین کافی شاپ ها استفاده می شود. استفاده از لامپ های ادیسونی در لوستر منازل جلوه خاصی به آن می دهد.

لامپ ادیسونی چیست و چه کاربردی دارد؟

لامپهای ادیسونی در انواع گوناگون و با توان های مختلف تولید شده است. افراد می‌توانند با توجه به محیط خود، لامپ مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. لامپ  های ادیسونی که با نام فیلامنتی نیز معروف هستند، زیبایی زیادی به محیط می دهند و همچنین می توانند نور مناسبی را تولید نمایند.

لامپهای ادیسونی مدت کمی است که در بازار رایج شده‌اند اما زیبایی آن ها باعث شده است که افراد و طراحان دکوراسیون داخلی از آن ها برای محیط های گوناگون استفاده کنند. استفاده از لامپ های ادیسونی می تواند زیبایی قابل توجهی به فضا بدهد. این لامپ ها در اشکال گوناگون تولید شده اند که می توان از هر کدام برای محیط خاصی استفاده نمود.

ساختار لامپ ادیسونی

لامپهای ادیسونی نوعی لامپ  ال ای دی هستند اما گرمای آنها نسبت به لامپ های ال ای دی معمولی کمتر می باشد. شکل ظاهری لامپ های ادیسونی نسبت به لامپ های دیگر زیباتر است. مصرف برق آن ها آنها نسبت به لامپ های رشته ای کمتر است. از این لامپ ها می توان در لوستر و همچنین نورپردازی های مختلف استفاده نمود.

لامپ  ادیسونی نوعی لامپ تنگستنی میباشد. این لامپ ها در دکوراسیون کلاسیک بسیار مورد توجه قرار می گیرد. مصرف برق این لامپ ها نسبت به لامپ های کم مصرف و ال ای دی مقداری بالاتر است. بهتر است از لامپ های ال ای دی در اکثر موارد استفاده شود و لامپ های ادیسونی  فقط برای تزیین به کار رود.

استفاده از لامپ های ادیسونی در مکان های هنری

از این لامپ ها همچنین می‌توان در فضای هنری استفاده نمود. مکان هایی که می توان از لامپ ادیسونی استفاده کرد رستوران ها و کافی شاپ ها می باشد. این فضاها با استفاده از از لامپ های فیلامنتی بسیار زیبا می شود.

شیشه این لامپ ها شفاف بوده و طول عمر این لامپ ها بسیار بالا می باشد. این لامپ ها بیشتر برای تزیین مکان های مختلف به کار می رود. امروزه نوع جدیدی از لامپهای ادیسونی تولید شده است که ترکیبی از لامپهای رشته ای و ال ای دی می باشد. مصرف انرژی در این لامپ ها کمتر بوده و نور مناسبی را برای محیط شما فراهم می کند.

رشته هایی که در لامپ ادیسونی به کار رفته است با شکل های مختلفی طراحی شده است که زیبایی خاصی به این لامپ ها داده است. زیبایی لامپ های ادیسونی باعث شده است که از آن در گالری های هنری برای تزیین محیط استفاده شود.

برای خرید لامپ های ادیسونی به سایت تهران برق مراجعه نموده و از میان لامپ های مختلف هر کدام  را که با محیط شما سازگارتر است انتخاب نمایید. در فروشگاه تهران برق انواع لامپ های ادیسونی، لامپ حبابی، لامپ شمعی و دیگر لامپ های ال ای دی موجود میباشد، با کارشناسان ما از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.