خرید و فروش اینترنتی لامپ صنعتی فرهاد الکتریک و SPN با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد و ویژگی های لامپ صنعتی

در روشنایی مکان های صنعتی، کیفیت نورپردازی و صرفه انرژی از المان های اصلی محسوب می شوند. نور این گونه محیط ها باید توزیع و رنگ مناسبی داشته باشد تا از سایه و خیرگی جلوگیری شود. لامپ صنعتی از جمله لامپ های مناسب برای روشنایی محیط های صنعتی و سوله هاست. این نوع لامپ ها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که آن ها را از دیگر لامپ ها که در محیط های دیگر استفاده می شود، جدا می کند.
انواع لامپ صنعتی دارای اشکال ظاهری متفاوت هستند که در بخش های مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. این نوع لامپ ها ضد ضربه و ضد گردو غبار هستند. از این رو می توانند با اطمینان در فضاهای صنعتی استفاده شوند. از طرفی با توجه به اینکه لامپ صنعتی در محیط های با مساحت زیاد استفاده می شود، دارای قابلیت توزیع نور مناسب است و نورپردازی را در محیط هایی مثل مراکز صنعتی، سوله ها، سالن های ورزشی و … بسیار مقرون به صرفه خواهد ساخت.

لامپ صنعتی جهت استفاده در مکانهایی که دارای مساحت زیادی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. نورپردازی در سالن های ورزشی، مراکز صنعتی و سوله ها با استفاده از لامپ صنعتی علاوه بر ایجاد نور محیط، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش دادن همه 4 نتیجه

Show sidebar
نمایش 9 24 36
خروج

لامپ صنعتی فن دار 100 وات فرهاد الکتریک

345,000 تومان
لامپ صنعتی فن دار 100 وات فرهاد الکتریک کشور سازنده ایران گارانتی 24 ماه برای اطلاعات بیشتر می توانید این
خروج

لامپ صنعتی فن دار 150 وات SPN

520,000 تومان
لامپ صنعتی فن دار 150 وات SPN، محصول تولید شده در شرکت فرهاد الکتریک با 24 ماه گارانتی می باشد.
خروج

لامپ صنعتی فن دار 40 وات SPN

190,000 تومان
لامپ صنعتی فن دار 40 وات SPN تولید شرکت فرهاد الکتریک 24 ماه گارانتی برای اطلاعات بیشتر می توانید این
مكان گيرنده
خروج

لامپ صنعتی فن دار 70 وات فرهاد الکتریک

280,000 تومان
لامپ صنعتی فن دار 70 وات فرهاد الکتریک محصول تولید شده در شرکت SPN گارانتی 24 ماه برای اطلاعات بیشتر