نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

لامپ صنعتی فن دار 100 وات فرهاد الکتریک

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ صنعتی فن دار 100 وات فرهاد الکتریک کشور سازنده ایران گارانتی 24 ماه برای اطلاعات بیشتر می توانید این

لامپ صنعتی فن دار 150 وات SPN

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ صنعتی فن دار 150 وات SPN، محصول تولید شده در شرکت فرهاد الکتریک با 24 ماه گارانتی می باشد.

لامپ صنعتی فن دار 40 وات SPN

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ صنعتی فن دار 40 وات SPN تولید شرکت فرهاد الکتریک 24 ماه گارانتی برای اطلاعات بیشتر می توانید این

لامپ صنعتی فن دار 70 وات فرهاد الکتریک

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ صنعتی فن دار 70 وات فرهاد الکتریک محصول تولید شده در شرکت SPN گارانتی 24 ماه برای اطلاعات بیشتر

روشنایی و نورپردازی محیط، یک رکن اساسی از طراحی و معماری تمامی اماکن می باشد. اگر با علم معماری آشنا باشید می دانید که نور پردازی محیط های مسکونی با تجاری و صنعتی متفاوت است. نور پردازی یک مکان صنعتی دارای تفاوت های چشمگیری با نور پردازی محل سکونت شما می باشد. نورپردازی صنعتی نه تنها به طراحی خاص خود نیاز دارد، بلکه باید از تجهیزات ویژه ای مثل لامپ صنعتی و … نیز برای آن استفاده کرد. به عبارت دیگر لامپ صنعتی به محصولی گفته می شود که برای نورپردازی اماکن صنعتی و غیر مسکونی از آن استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با این محصول و نکات مرتبط با آن، در ادامه همراه ما باشید.

انواع لامپ صنعتی :

لامپ های صنعتی امروزه به انواع مختلفی تقسیم می شوند که هر یک از آنها دارای ویژگی ها، قابلیت ها، ساختار و … مخصوص به خود می باشند. لامپ صنعتی فن دار، لامپ صنعتی ال ای دی، لامپ های سوله ای، لامپ های ضد انفجار، لامپ های دارای بخار سدیم و … جز مهم ترین انواع لامپ های صنعتی می باشند. هریک از این محصولات دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و در محل های مخصوص به خود استفاده می شوند. در ادامه با کاربرد و ویژگی این محصولات بیشتر آشنا خواهیم شد.

کاربرد لامپ های صنعتی :

کاربرد لامپ صنعتی را می توان از نام آن حدس زد. این لامپ ها برای روشنایی بخش های مختلف کارخانه ها، تولیدی های صنعتی، روشنایی انبار های مختلف، روشن کردن فضاهای کاری پرخطر مثل پتروشیمی ها و پالایشگاه ها، نورپردازی سالن ها و کارگاه های تولیدی و … استفاده می شوند. دقت داشته باشید که نوع لامپ به کار رفته در هر یک از بخش ها و مکان های فوق با یکدیگر متفاوت می باشد. در نتیجه در زمان خرید این محصولات باید دقت بیشتری نسبت به زمان خرید لامپ های معمولی برای منازل مسکونی و … داشته باشید.

ویژگی لامپ های صنعتی :

تمامی لامپ های صنعتی دارای ویژگی های مشابه با یکدیگر نمی باشند و هریک از آنها قابلیت های خاص و منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال برخی از لامپ های صنعتی در برابر ضربات فیزیکی مقاومت بسیار زیادی دارند .در حالی که برخی دیگر در برابر آتش سوزی و دمای بالا مقاوم می باشند. به عبارت بهتر صنایع مختلف دارای لامپ صنعتی مخصوص به خود می باشند. از دیگر ویژگی های لامپ های صنعتی می توان به تولید نور بسیار زیاد، ابعاد مخصوص بخش های صنعتی مختلف، تولید دما به اندازه و … اشاره کرد.

خرید لامپ صنعتی :‌

تهران برق، یکی از بهترین فروشگاه های فعال در حوزه تجهیزات و کالا های برقی می باشد که می توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت از ایشان تهیه فرمایید. دقت داشته باشید که این فروشگاه بزرگ در کنار لامپ های صنعتی در زمینه فروش محصولاتی مثل کابل نیمه افشان، کنتاکتور، کلید مینیاتوری، کلید مینیاتوری تک فاز، کلید مینیاتوری دو فاز، چراغ واترپروف و … نیز فعال است.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516