خرید و فروش اینترنتی لامپ فیلامنتی افراتاب و آاگ با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تهران برق کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

لامپ فیلامنتی چیست ؟

نور و روشنایی محیط از اساسی ترین المان هایی است که باید به آن توجه داشت. اگر نور فضایی که در آن به سر می بریم به اندازه ی کافی مناسب نباشد، احساس خستگی خواهیم کرد. نور در طراحی فضا به گونه ای عمل می کند که یک محیط ساده را به یک محیط بسیار چشم نواز تبدیل خواهد کرد.
برای زیبا سازی و نورپردازی محیط انواع مختلفی از لامپ ها طراحی شده و در بازار وجود دارند. در این میان لامپ فیلامنتی وجود دارد که جایگزین لامپ های رشته ای قدیمی است. لامپ فیلامنتی نوری شبیه به نور لامپ های رشته ای تولید می کند.
همیشه این تصور وجود دارد که وجود لمپ ها باعث بالا رفتن میزان مصرف انرژی برق می شود ولی تگنولوژی ال ای دی این مشکل را حل کرده است. لامپ فیلامنتی 85 درصد کمتر از لامپ رشته ای مصرف برق دارد. یک لامپ فیلامنتی 4 وات به اندازه ی لامپ رشته ای 60 وات نور دارد. همچنین طول عمر آن ها نیز حداقل 15 برابر بیشتر است.
قرار گیری ال ای دی ها در این نوع لامپ ها به گونه ای است که به تولید نوری با کیفیت بالا منجر می شود. در واقع ال ای دی های لامپ فیلامنتی با تکنولوژی سی او بی تولید می شوند.
لامپ های فیلامنتی با طراحی های بسیار شیک و زیبا در انواع کاربردها به خصوص در لوستر ها استفاده می شوند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

02133988516

نمایش 1–9 از 13 نتیجه

Show sidebar