نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

لامپ ال ای دی 6 وات پار افراتاب

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ال ای دی 6 وات پار افراتاب، ساخت کشور ایران با 24 ماه گارانتی می باشد. برای اطلاعات بیشتر

لامپ ال ای دی 8 وات پار افراتاب

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ال ای دی 8 وات پار افراتاب کشور سازنده ایران گارانتی 2 سال توسط مجموعه روشنایی افراتاب برای اطلاعات

لامپ ال ای دی قارچی 20 وات افراتاب

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ال ای دی قارچی 20 وات افراتاب ساخت کشور ایران 24 ماه گارانتی توسط صنایع روشنایی افراتاب برای اطلاعات

لامپ ال ای دی قارچی 30 وات افراتاب

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ال ای دی قارچی 30 وات افراتاب، کشور سازنده ایران دارای 24 ماه ضمانت می باشد. برای اطلاعات بیشتر

لامپ ال ای دی قارچی 30 وات پارس شعاع توس

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ال ای دی قارچی 30 وات پارس شعاع توس ساخت شرکت پارس شعاع توس برای اطلاعات بیشتر می توانید

لامپ ال ای دی قارچی 40 وات افراتاب

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
لامپ ال ای دی قارچی 40 وات افراتاب، تولید صنایع روشنایی افراتاب دارای 24 ماه گارانتی می باشد. برای اطلاعات

لامپ قارچی از نوع ال ای دی بوده و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. نور تولید شده توسط لامپ های قارچی به مراتب بیشتر از لامپ های رشته ای می باشد. لامپ های قارچی می توانند برای بهتر نشان دادن یک کالا یا محصول مورد استفاده قرار گیرند.

لامپ قارچی چیست؟

لامپ قارچی یکی از انواع لامپ های ال ای دی می باشد. این لامپ ها به دلیل نور مستقیمی که ایجاد می کنند برای مکان هایی که یک محصول به نمایش گذاشته می شود مناسب می باشند. این لامپ ها شکل ظاهری خاصی داشته و نور را در 110 درجه منعکس می کنند.
لامپ قارچی طول عمر زیادی دارد. یک لامپ قارچی ۱۰۰ وات حدود ۸۵۰۰ لومن نوردهی دارد. این لامپ ها عموماً ضد رسوب و خوردگی بوده و برای بهبود مصرف انرژی تولید شده‌اند. به این نوع محصولات میتره گفته می شود. لامپ های میتره سرب و جیوه ندارند و همچنین دارای علامت استاندارد هستند. لامپ قارچی ال ای دی در رنگ های آفتابی و مهتابی و همچنین سفید وجود دارد و در مکان های مختلف مانند خانه ها، ادارات و مکانهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های لامپ های قارچی و مکان هایی که می توان از آن استفاده نمود؟

1- از لامپ های قارچی می توان در محیط های سرد و خشک استفاده نمود.
2- برای تمیز کردن این نوع لامپ ها و همچنین تعویض آن لازم است برق را قطع کنید.
3- لامپ های قارچی نباید در کنار کاغذ و دیگر مواد قابل اشتعال قرار گیرند. همچنین این لامپ ها نباید در تماس با آب قرار داده شوند.
4- بهتر است از این لامپ ها در مکانهای سرپوشیده استفاده نکنید.
5- سرپیچی که برای لامپ های قارچی استفاده می‌شود باید متناسب با لامپ و دارای علامت استاندارد باشد.

لامپ های قارچی دوست محیط زیست

یک لامپ قارچی ۱۰۰ واتی معادل ۸ لامپ رشته ای صد وات می باشد. استفاده از این لامپ ها باعث میشود هزینه تعویض لامپ کاهش یابد و برخلاف لامپ های کم مصرف که روشن و خاموش کردن مداوم آنها باعث کم شدن طول عمر آن می شود. روشن و خاموش کردن مداوم لامپ های قارچی تاثیری در عمر آن ندارد. این لامپ ها اغلب فاقد عناصر مضر برای محیط زیست هستند و نوری که از آنها منعکس می شود اشعه فرابنفش ندارد. این موضوع یکی از مهمترین مزیت های لامپ های قارچی نسبت به لامپ های کم مصرف معمولی می باشد.

لامپ قارچی فاقد اشعه فرابنفش

لامپ های قارچی به خاطر زیبایی ظاهری در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از لامپ قارچی باید از ولتاژ مناسب استفاده نماییم. همچنین در مکان هایی که دما زیاد است نمی توان از لامپ های قارچی استفاده نمود.

تفاوت لامپ های قارچی با لامپ های رشته ای

در لامپهای رشته ای مقدار زیادی از انرژی به گرما تبدیل می شود. اما در لامپ های قارچی اتلاف انرژی بسیار کمی وجود دارد. این لامپ ها از خطرات احتمالی برق گرفتگی نیز می کاهند. ایمنی زیاد لامپ های قارچی باعث شده است که در بسیاری از مکان های عمومی از آنها استفاده شود.
فروشگاه اینترنتی تهران برق با سابقه ی فراوان انواع لامپ قارچی را در اختیار شما قرار می دهد. این لامپ ها با وات های مختلف در سایت وجود دارد و شما می توانید به راحتی آن ها را برای منازل و محل کار خود خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لامپ ادیسونی، لامپ حبابی، لامپ شمعی و … می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.